Privātuma politika

Mēs esam apņēmušies aizsargāt savu klientu un lietotāju privātumu. Šī privātuma politika attiecas uz tīmekļa vietnē savākto personas datu vākšanu, izmantošanu, aizsardzību un dzēšanu.

 

Personas datu vākšana un izmantošana

Personas datus var vākt šādos veidos: • iesniedzot kontaktinformāciju (tostarp jūsu vārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) mūsu tīmekļa vietnē vai pa e-pastu.

 

Citu datu vākšana

Mēs ievācam arī nepersonalizētus datus, izmantojot sīkfailus – datus, kurus nevar tieši saistīt ar konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta). Mēs varam arī vākt datus par apkopotām klientu darbībām mūsu vietnē. Šie dati tiek izmantoti analīzes rīkiem un tiek uzskatīti par nepersonalizētiem datiem.

 

Personas datu izmantošana

Mēs izmantojam vietnē apkopotos personas datus, lai nodrošinātu labāku pakalpojumu, atbildētu uz ziņojumiem, kas nosūtīti, izmantojot saziņas veidlapas. Informāciju, kas kļūst zināma pirkuma procesa laikā, mēs nododam tikai nepieciešamajām trešajām personām (piemēram, adreses piegādes nodrošinātājam).

 

Personas datu aizsardzība

Visi klientu personas dati, kas iegūti, apmeklējot, pērkot un sazinoties ar mūsu vietni, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. Mēs veicam visus piesardzības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klienta personas datus. Tikai pilnvarotām personām ir piekļuve datu izmaiņām un apstrādei.

 

Personas datu dzēšana

Klientam ir tiesības pieprasīt par viņu savākto personas datu dzēšanu. Lai to izdarītu, rakstiet mums attiecīgu e-pastu uz adresi info@tellimekoos.ee.