Maksājuma nosacījumi

Apmaksa par precēm:

  • Izmantojot bankas saites
  • Ar Visa vai Master karti
  • Pamatojoties uz jums izrakstīto rēķinu
  • Pērciet tagad – maksājiet vēlāk
  • Izdaliet maksājumus uz trim mēnešiem
  • Uz ilgāku laiku: 3-60 mēneši

Par pasūtītajām precēm ērti iespējams norēķināties uzreiz pirkuma noformēšanas laikā internetbankā, izmantojot jums piemērotu maksājuma saiti, Visa vai Mastercard vai nomaksu. Maksājumu saišu pakalpojumu sniedzējs ir Montonio Finance UAB. Kredītkaršu maksājumu apstrādātājs ir Stripe inc. Norēķināties var eiro, un pēc maksājuma veikšanas uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums/rēķins. Visus maksājumus apstrādā Montonio Finance.

Maksājums tiek veikts ārpus mūsu tīmekļa drošā vidē – maksājot attiecīgās bankas drošajā vidē ar bankas saiti, un maksājot ar kredītkarti drošā Montonio Finance vidē. Mums nav piekļuves klienta bankas un kredītkartes informācijai. Līgums stājas spēkā no iemaksājamās summas saņemšanas mūsu norēķinu kontā. Tiešsaistes vides īpašnieks ir atbildīgais personas datu apstrādātājs un atsevišķi nodod maksājumu veikšanai nepieciešamos personas datus atbildīgajam apstrādātājam Montonio Finance UAB.

Apmaksājiet pa daļām vai vēlāk:

Pērciet tūlīt – maksājiet vēlāk: ar apmaksas iespēju par preci var norēķināties pēc mēneša bez papildu maksām. 0% procenti, 0 € līguma maksa un 0 € administrēšanas maksa.

Sadaliet maksājumus pa trim mēnešiem: jūs maksājat par precēm trīs vienādās daļās nākamo trīs mēnešu laikā. 0% procenti, 0 € līguma maksa un 0 € administrēšanas maksa.

Uz ilgāku laiku: 3-60 mēneši, procenti no 14,9% no atlikuma.

Ar Montonio starpniecību ir iespējams ar vienu pieprasījumu saņemt nomaksas piedāvājumu no vairākiem aizdevējiem un izvēlēties sev piemērotāko. Lai pieprasītu nomaksu, kā maksājuma veidu izvēlieties Montonio, aizpildiet kredīta pieteikumu un, ja vēlaties, parakstiet līgumu ar izvēlēto kredīta sniedzēju. Montonio partneri ir TF Bank AB Igaunijas filiāle, Svea Finance AS un IPF Digital AS.

Preču informācija un cenas

PasūtamKopā e-vidē pārdoto preču cenas ir norādītas eiro un ietver 20% PVN. Preču cenās nav iekļauta valsts vai iekšzemes piegādes maksa. Maksas par preču piegādi apmērs ir atkarīgs no piegādes klienta adreses. Klients savas preces var izņemt arī AMV Logistics noliktavā Jüri Tehnoparkā. Vietējā transporta nodeva šajā gadījumā netiek pievienota. Tellimekoos.ee patur tiesības pielāgot preču cenas atbilstoši pirkuma cenu izmaiņām. Ja pasūtījumu veicāt pirms preces cenas maiņas, uz jums attieksies pasūtījuma apstiprinājumā norādītā cena. Pasūtīšanas procesa e-vidē katrai precei ir pieejama papildus informācija un skaidrojums par transportēšanai nepieciešamo laiku, ar ko ir jākonsultējas, lai pārliecinātos par preces piemērotību.