Kas ir PasūtamKopā?

PasūtamKopā ir kopīga pasūtīšanas platforma, caur kuru mēs varam saņemt preces, pasūtot tās kopā!

vismaz par 50% lētākas cenas
kvalitāte pārbaudīta ar sertifikātu
screen

Kas ir PasūtamKopā?

PasūtamKopā ir kopīga pasūtīšanas platforma, caur kuru mēs varam saņemt preces, pasūtot tās kopā!

vismaz par 50% lētākas cenas
kvalitāte pārbaudīta ar sertifikātu

Ar ko mēs atšķiramies no parasta veikala?

Salīdzinot ar ierastu veikalu vai e-veikalu, mūs atšķir gan preču gala cenas, gan pasūtīšanas process.

Ievērojami lētāka cena

Ņemot vērā, ka mēs kopā pasūtam lielu daudzumu tieši no rūpnīcas, mēs iegūstam vismaz 50% lētāku gala cenu nekā līdzīgas preces parastajos veikalos.

Sūtījums kā grupai

Salīdzinot ar parastu veikalu, šeit tiks izpildīti koppasūtījumi, kuros ir savākts pietiekams skaits individuālo pasūtījumu. Uzaiciniet grupā arī draugu!

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Pateicoties tam, ka mums nav fiziska veikala un lieli krājumi, mēs varam uzturēt zemas darbības izmaksas un līdz ar to arī gala produktu cenas.

Izlemjat Jūs

Parasti produkti tiek iegādāti iepriekš un uzkrāti noliktavās. Mūsu platformā jūs esat lēmumu pieņēmējs, jo produktu izvēle tiek veidota, pamatojoties uz jūsu interesi un atsauksmēm.

Kāpēc pasūtīt caur mums, nevis tieši no rūpnīcas?

Tas rada vairākas bažas, ar kurām daži no jums, iespējams, jau ir saskārušies. Aplūko nelielu salīdzināšanas tabulu.

Produkta cena Jūras pārvadājuma cena Muitas un PVN deklarācijas Pārvadājiet mājup Rūpnīcas uzticamība, sertifikāti Garantijas problēmas Instalācijas iespēja
Pasūtot pats Mazs daudzums = augsta cena Augsti Jums tas jādara pašam Jums ir jāorganizē pašam Par papildu samaksu Jums ar to jātiek galā pašam
Pasūtot pie mums Liels daudzums = zema cena Lēti, jo mēs sadalām izmaksas
Pasūtot pats Pasūtot pie mums
Produkta cena
Mazs daudzums = augsta cena
Liels daudzums = zema cena
Jūras kravas cena
Augsts
Lēti, jo mēs dalām izmaksas
Muitas un PVN deklarācijas
Tas jādara pašam
Transports uz mājām
Jāorganizē pašam
Rūpnīcas uzticamība, sertifikāti
Par papildus naudu
Garantijas problēmas
Ar to jātiek galā pašam
Pēcapmaksas iespēja

Kāds ir process no pasūtījuma veikšanas līdz preces saņemšanai?

Ieskaties, kā noris kopīgas preces pasūtīšanas process, sākot ar nepieciešamo pasūtījumu apkopošanu līdz preces saņemšanai.

1. Mēs apkopojam interesentus

Katrs produkts ir pirmais sākotnējās intereses iegūšanas fāzē. Apskatīsim, vai un kādas atsauksmes ir atstātas par produktu. Katrs produkts šajā fāzē atrodas ne ilgāk kā 3 mēnešus vai līdz ir pietiekami daudz interesentu.

2. Iepriekšēja pieteikšanās

Ja redzēsim, ka precei ir pulcējies pietiekams interesentu skaits, atklāsim iepriekšēju reģistrāciju. Iepriekšējai reģistrācijai precei jāpievieno sava e-pasta adrese. Iepriekšēja pieteikšanās ir atvērta 7 dienas.

3. Apvienotais pasūtījums tiek atvērts

Ja redzēsim, ka precei ir sakrājies pietiekams daudzums iepriekšēju reģistrāciju, koppasūtījums tiks atvērts. Tiem, kuri būs iepriekš reģistrējušies, tiks nosūtīts paziņojums, bet tiem, kuri būs izrādījuši sākotnējo interesi, tiks nosūtīts atlaides kods.

4. Kad kopīgais pasūtījums ir izpildīts

Grupas pasūtījums ir atvērts vidēji vienu nedēļu vai līdz pasūtījuma izpildei.

5. Kopīgs pasūtījums ar / neizdevās

Ja varam savākt nepieciešamo abonentu skaitu vienam kopējam pasūtījumam, pasūtījums tiks nodots komplektēšanai. Ja kopīgais pasūtījums neizdodas, mēs jums atmaksāsim naudu vai atcelsim nomaksas līgumu.

6. Kopējais pasūtījums ir pabeigts

Ražotne saliek kopīgu pasūtījumu, turklāt pirms izbraukšanas no rūpnīcas tiek veikta kvalitātes kontrole. Atkarībā no izstrādājuma montāža var ilgt 2-6 nedēļas.

7. Tiek veikts kopīgs pasūtījums

Kopīgs pasūtījums sāk jūras braucienu. Varat arī iegūt informāciju par konteineru, lai izsekotu tā braucienam. Jūras brauciena ilgums ir vidēji 6-8 nedēļas.

8. Kopējais pasūtījums nonāk Igaunijā

Gandrīz klāt! Tagad koppasūtījums iet caur muitu, veicam deklarācijas, maksājam nodokļus un preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu.

9. Pasūtījums pēc piegādes

Kurjers saņem pasūtījumu un sazinās ar jums, lai jūs varētu saņemt pasūtījumu uz mājām. Vai arī, ja izvēlējāties pašizņemšanu, pasūtījums ir gatavs saņemšanai.

10. Pasūti šeit!

Un tā jūsu mājās nonāk jauka jauna mēbele. Mēs ceram uz jūsu atsauksmēm!

Svarīgi jautājumi

Kāda ir produktu kvalitāte?

Produkcija ir ļoti labas kvalitātes, no uzticamām rūpnīcām, un pirms katra pasūtījuma izsūtīšanas no rūpnīcas sertificēts trešais uzņēmums tai veic kvalitātes kontroli.

Bet produktiem ir tik garš piegādes laiks...

Jā un nē. Ja salīdzina, ka dažus produktus vietējā veikalā var iegūt dažu dienu laikā vai arī tie jau ir tur, jā. Ņemot vērā to, ka katrs koppasūtījums pienāk vidēji 8-10 nedēļu laikā, un arī vietējos veikalos piegādes laiks nereti ir ap 30-35 darba dienām, piegādes laikā nav lielas atšķirības. Protams, nevar aizmirst, ka arī preces cena ir divreiz augstāka par vidējo parastā veikalā.

Kāpēc vienlaikus var veikt tikai vienu pasūtījumu?

Vienlaicīgi varat veikt pasūtījumu tikai vienai precei, kas piedalās kopējā pasūtījumā.

Iemesls ir nomaksas līgumu slēgšana un kopīgu pasūtījumu pieņemšana/neveiksme. Teiksim, piemēram, jūs vēlaties iegādāties krēslus un dīvānu vienlaikus un vēlaties iegādāties uz nomaksu. Tagad gan izrādās, ka krēslu pasūtījums bijis veiksmīgs, bet dīvānam bijis mazāk pasūtījumu nekā nepieciešams, un kopīgais pasūtījums neizturējis.

Tas nozīmē, ka nomaksas līgums tiek slēgts uzreiz par diviem pasūtījumiem, no kuriem viens neizdodas.

Lai izvairītos no neskaidrībām un nomaksas līgumu atcelšana būtu pēc iespējas skaidrāka un vienkāršāka, precēm, kas piedalās dažādos kopīgajos pasūtījumos, ir jāiesniedz atsevišķi pasūtījumi.

Vai es varu izsekot, kur pašlaik atrodas mana prece?

Jā, kad preces ir nosūtījis ražotājs, transporta uzņēmums nodrošina unikālu jūras konteinera izsekošanas numuru, pēc kura jūs jebkurā laikā varat interaktīvi pārbaudīt, cik tālu šobrīd atrodas konteiners, kurā atrodas jūsu pasūtījums, un kuģis, kas to ved. 

Kā veidojas preces cena?

Produkta galīgo cenu veido 4 elementi:

  • Produkta cena
  • Jūras transports
  • Nodokļi
  • Darbības izdevumi

Katra elementa proporcija dažādos produktos ir nedaudz atšķirīga, jo tā ir atkarīga no paša produkta, produkta izmēra (jo īpaši ietekmējot transportēšanas izmaksas) un citiem faktoriem. Tāpēc zem katras preces esam iekļāvuši grafiku, kas sniedz pārskatu par preces cenu attīstību.